O nás

Za každou jazykovou školou, kam chodí děti rádi, stojí lektoři, kteří práci s dětmi milují a nebojí se vrátit se do dětských let a vžít se do rolí zvířátek, kouzelných bytostí, a jiných postav, které v dětech probudí kreativitu a zájem o anglický jazyk.

Libuše Šimonová

Zakladatelka a tvůrkyně English4Kids je srdcem celé jazykové školy. Po studiu hry na klavír na vysoké škole se rozhodla, že si doplní vzdělání i v jazykové oblasti a v roce 2002 složila státní jazykovou zkoušku z angličtiny. Libuška má za sebou 20 let pedagogické práce ze SŠ, ZŠ a ZUŠ, proto dokáže v hodinách angličtiny spojit dramatickou výchovu, hudební prvky a hravou angličtinu, která děti přirozeně vtáhne do dění v hodině zábavnou formou.

Zuzana Prudíková

Vzdělání: VUT fakulta architektury, VOŠ Litomyšl obor speciální pedagogika, certifikát CAE
Zkušenosti: dlouholeté vedení angličtiny pro předškoláky a anglické tábory pro školáky v SaSM v Žabovřeskách, individuální vyučování různých věkových kategorií, kurzy v English4kids
Učím: skupinová a individuální výuka
Proč učím: baví mne učit hravou formou, dětem zprostředkovávat angličtinu přirozeně a bez stresu, otevřít dětem předškolním věku přirozeně dveře do světa dalšího jazyka, bez bariér do budoucnosti.
Co mne baví: angličtina, čtení knih, keramika, hudba a učit se hrát na kytaru a na housle, příroda a zahradničení, joga a zdravý životní styl

Eva Dostálová 

Vzdělání: Masarykova univerzita, Filozofická fakulta, obor historie - PVH, zkoušky CAE a CPE z angličtiny
Zkušenosti: učím angličtinu od roku 2000 (většinou dospěláky). Učila jsem přípravný kurz na FCE v jazykové škole, na Divadelní fakultě JAMU, Lesnické a dřevařské fakultě Mendelovy univerzity. Taky jsem se cca 7 let podílela na výuce češtiny pro cizince v rámci programu Erasmus. Vyzkoušela jsem si i funkci asistentky handicapované studentky u maturity z angličtiny.
Učím: individuály, malé skupinky (ve firmách i mimo ně), přípravu na maturitu, předškolní děti
Proč učím: baví mě práce s jazykem i lidmi
Co mě baví: lidé, hudba, divadlo, příroda, některé sporty, knihy, vaření pro radost, tvoření

Eva Koníčková

Vzdělání:  Masarykova univerzita, Pedagogická fakulta, obor Pedagogické asistentství anglického jazyka a literatury, Pedagogické asistentství zeměpisu

Zkušenosti: Roční au-pair pobyt v UK, studium anglického jazyka v UK, certifikát CAE

Učím:  Skupinová a individuální výuka dětí předškolního věku a dětí mladšího školního věku (první stupeň)

Proč učím: Učím proto, že mě práce s dětmi baví. Děti jednají na rovinu, jsou stále hravé a rychle se učí, což je pro mě nejlepší přidaná hodnota a motivace vymýšlet nové a nové aktivity a hry.

Co mě baví: Baví mě cestování, čtení a kreslení/malování, ale hlavně horolezectví a turistika.

Aneta Nejedlá

Vzdělání: Masarykova univerzita, Právnická fakulta, obor Právo a právní věda

Zkušenosti: Tříměsíční program Work and Travel v USA - práce plavčíka

Učím: skupinová výuka dětí v mateřských školkách

Proč učím: baví mě pracovat s dětmi a komunikovat v angličtině

Co mě baví: cestování, poznávání jiných zemí, angličtina a sportování

Kontakt